Неділя, 27 Вересня, 2020
novyny.org@gmail.com
Цікаве

Британець виграв у лотерею EuroMillions £123 млн

Мешканець Великої Британії виграв у популярну лотерею EuroMillions 123 млн фунтів (4,1 млрд грн), ставши володарем третього за величиною призу в історії Сполученого Королівства

Про це повідомляє Daily Mirror.

“Один дуже щасливий володар квитка зірвав весь куш, вигравши джекпот у розмірі 123 млн фунтів у лотереї EuroMillions, що стало третім найбільшим виграшем в Сполученому Королівстві серед усіх розіграшів, що проводяться під егідою Британської національної лотереї (БНЛ)”, – наводить видання слова представника БНЛ Енді Картера.

Переможцю, ім’я якого поки не відомо, вдалося вгадати п’ять основних і два додаткових номери.

Найбільший приз в королівстві в розмірі близько 160 млн фунтів (5,3 млрд грн) в 2011 році отримала сімейна пара з Шотландії – Колін і Кріс СЄІР. Значну частину грошей вони жертвують на підтримку правлячої в регіоні Шотландської національної партії і на розвиток спорту.

Лотерея EuroMillions проводиться в декількох країнах Європи з 2004 року. За правилами лотереї, переможець має право залишитися неназваним, що вважають за краще робити переважна більшість європейців, які відразу стали володарями великих сум.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.