П’ятниця, 23 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Екологія

В Україні проведуть День без поліетилену

3 липня 2019 року Україна приєднається до святкування Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day)

З цього приводу Міністерство екології та природних ресурсів України закликало всіх людей приєднатися до флешмобу #День_без_поліетилену і на один день відмовитися від використання поліетилену. 

Про це повідомляє БЖ.

“Людина не може жити тільки без кисню. Без інших речей – може. Думаю, що один день без поліетиленових пакетів українці зможуть прожити без втрат і психологічних травм 🙂 Я як міністр екології закликаю зробити це 3 липня в Міжнародний день відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day). Щоб мій заклик не залишився просто хорошою пропозицією, ми спільно з Програмою розвитку ООН, міжфракційним об’єднанням депутатів “Зелена енергія змін” і Zero Waste Alliance Ukraine вирішили в цей день провести загальноукраїнську акцію “день без поліетилену”. Це означає, що ви повинні спробувати обійтися без пластикових пакетів. Їм давно є прекрасні альтернативи у вигляді екоторб, паперових пакетів, зроблених власноруч сіток – названих у народі “авоськами”. Насправді альтернатив багато. Тут все залежить від вашої фантазії”, – написав на своїй сторінці у Facebook міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак. 

Акція покликана привернути увагу до проблеми надмірного споживання одноразових пластикових виробів і забруднення навколишнього середовища пластиковими відходами. До флешмобу закликають приєднатися всі великі магазини та супермаркети. 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.