Субота, 31 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Екологія

З початку червня у Києві зафіксували вже чотири температурних рекорди

Середня температура на 9 градусів перевищує кліматичну норму

Цього року така спекотна погода вже спостерігається на початку червня. Середня температура повітря у лісостеповій зоні перевищувала кліматичну норму на 6-7 градусів. Тобто це надзвичайно спекотний період.

Про це пише The Village.

Температура повітря, яка нині в Україні, є трохи вищою за середньостатистичні норми. Але в історії спостережень були періоди з такими й навіть з вищими температурами. Наприклад, у 1918 році температура повітря у червні сягала 34 градуси тепла.

Аномалія – це перевищення середніх норм у двічі й більше. Тобто поки до аномальної температури нам дуже далеко. Такі високі показники досить нетипові для України, але вони трапляються.

 Протягом останніх десяти років у світі суттєво зросла максимальна температура влітку. Останні 5 років виявилися найтеплішими за всю історію спостережень.

Температура на нашій планеті постійно зростає, особливо це помітно взимку та влітку. Збільшуються максимальні показники і тривалість спекотного періоду. Україна також не виняток, тому цей рік продовжує зміни, які тривають протягом останніх десятиліть.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.