Понеділок, Листопад 18, 2019
Економіка

Фондові ринки впали через страх початку нової економічної кризи

14 серпня американські фондові біржі впали найбільше від початку року через побоювання інвесторів щодо початку нової економічної кризи у світі

Про це повідомляє Bloomberg.

Зокрема, падіння сталося після оприлюднення інформації щодо падіння економіки Німеччини у другому кварталі 2019 року, а також щодо уповільнення економічного зростання Китаю до найнижчих за останні 17 років темпів.

Індекс S&P 500 (який включає вартість акцій 500 найбільших компаній) впав на 3%, індустріальний індекс Dow Jones впав на 3,05%. Вартість довгострокових 10-річних американських боргових облігацій вперше з 2007 року впала нижче вартості 2-річних, що свідчить на переорієнтування інвесторів на короткострокові активи у зв’язку з невизначеністю щодо майбутнього економічного добробуту.

Європейські фондові ринки впали на 1,5%. Падає й вартість нафти, в той час як золото продовжує зростати.

Зазначимо, що остання світова економічна криза відбулася у 2008 році, при цьому відповідно до циклічної теорії економічного розвитку, подібні кризи повторюються що 10-12 років.

У квітні 2019 року МВФ повідомили, що стурбовані уповільненням темпів економічного зростання світу, проте там запевняли, що не очікують настання економічної кризи найближчим часом.

Залишити відповідь

11 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.