Середа, 2 Грудня, 2020
novyny.org@gmail.com
Суспільство

ОБСЄ повідомляє що представники самопроголошених “ЛДНР” проводять перепис населення на окупованому Донбасі

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі повідомила про те, що представники самопроголошених так званих “ЛНР” та “ДНР”, проводять перепис серед цивільного населення у непідконтрольних українському уряду районах Донецької та Луганської областей.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ .

Повідомляється, що 14 жовтня 12 осіб з непідконтрольних урядові районів Донецької області сказали спостерігачам, що взяли участь у переписі населення.

“У центрі перепису населення, розташованому в навчальному закладі в Горлівці, три жінки та два чоловіки, які проводили перепис, повідомили Місії, що люди, які збирають дані для нього, пройшли навчання, і що їм видавалися буклети з інструкціями”,-  йдеться у повідомленні.

Так само, поруч із іншим подібним закладом у Горлівці чотири жінки повідомили представникам місії , що перепис населення був добре проанонсований в ЗМІ, і що мешканці також отримували SMS-повідомлення.

Того ж дня в н. п. Голубівка (кол. Кіровськ; непідконтрольний урядові, 51 км на захід від Луганська) і н. п. Лозівський (непідконтрольний урядові, 32 км на захід від Луганська) двоє жителів розповіли, що особи, які проводять перепис населення, відвідали їх місце проживання та не вимагали жодних документів з метою збору даних для перепису.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.