Субота, 25 Січня, 2020
Спорт

Антидопінгове агентство WADA передало в міжнародні федерації 47 допінгових справ росіян

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) передало в міжнародні федерації 47 допінгових справ російських спортсменів.В їх основу лягли дані Московської антидопінгової лабораторії. Міжнародні федерації вправі прийняти санкції проти російських спортсменів, підозрюваних в порушенні антидопінгових правил.

Російське видання РБК , повідомляє з посиланням на офіційний сайт організації. Що про це, в ході засідання виконавчого комітету WADA в польському Катовіце оголосив голова комісії по відповідності Джонатан Тейлор,

Відомо, що в найближчим часом справи росіян будуть розглянуті представниками міжнародних федерацій з різних видів спорту. Якщо вони вважатимуть, що вина спортсменів в порушенні антидопінгових правил доведена, можливе застосування санкцій.

Як повідомляє прес-служба WADA, справи проти росіян засновані на даних Московської антидопінгової лабораторії, яких не торкнулися ймовірні маніпуляції з пробами.

У вересні WADA запустило процедуру визнання Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) невідповідним своєму кодексу. Рішення було прийнято через підозри в тому, що російська сторона фальсифікувала дані Московської лабораторії.

Причиною стали невідповідності між даними, переданими Росією експертам WADA в січні 2019 року, і інформацією, яка міститься в базі LIMS. Всесвітнє агентство дало РУСАДА три тижні на те, щоб підготувати і надати пояснення передбачуваних порушень.

Уточнюється, що головний менеджер з комунікацій WADA Джеймс Фітцджеральд повідомив, що агентство розраховує винести рішення про статус РУСАДА до кінця 2019 року.

Залишити відповідь

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.