Четвер, 9 Липня, 2020
Спорт

Антидопінгове агентство WADA передало в міжнародні федерації 47 допінгових справ росіян

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) передало в міжнародні федерації 47 допінгових справ російських спортсменів.В їх основу лягли дані Московської антидопінгової лабораторії. Міжнародні федерації вправі прийняти санкції проти російських спортсменів, підозрюваних в порушенні антидопінгових правил.

Російське видання РБК , повідомляє з посиланням на офіційний сайт організації. Що про це, в ході засідання виконавчого комітету WADA в польському Катовіце оголосив голова комісії по відповідності Джонатан Тейлор,

Відомо, що в найближчим часом справи росіян будуть розглянуті представниками міжнародних федерацій з різних видів спорту. Якщо вони вважатимуть, що вина спортсменів в порушенні антидопінгових правил доведена, можливе застосування санкцій.

Як повідомляє прес-служба WADA, справи проти росіян засновані на даних Московської антидопінгової лабораторії, яких не торкнулися ймовірні маніпуляції з пробами.

У вересні WADA запустило процедуру визнання Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) невідповідним своєму кодексу. Рішення було прийнято через підозри в тому, що російська сторона фальсифікувала дані Московської лабораторії.

Причиною стали невідповідності між даними, переданими Росією експертам WADA в січні 2019 року, і інформацією, яка міститься в базі LIMS. Всесвітнє агентство дало РУСАДА три тижні на те, щоб підготувати і надати пояснення передбачуваних порушень.

Уточнюється, що головний менеджер з комунікацій WADA Джеймс Фітцджеральд повідомив, що агентство розраховує винести рішення про статус РУСАДА до кінця 2019 року.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.