Понеділок, 25 Січня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

ЄБРР: швидке запровадження земельної реформи може спричинити незворотні помилки

Керуючий партнер ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне повідомив про недоречність поспіху земельної реформ.

Про це повідомив він на Київському міжнародному економічному форумі.

“Мантра, яку ми постійно чуємо, в тому числі чули і в Маріуполі на минулому тижні, – “нам потрібно поспішати, зробити все якомога швидше, так, будуть помилки, але потім ми їх виправимо “. Земельна реформа – таке місце, де не можна допускати помилки, вони будуть незворотні.

Давайте візьмемо паузу, подумаємо і зробимо все поступово і правильно. І збережемо права малих фермерів”, – сказав Патроне.

З ним погодився заступник керівника управління корпоративних фінансів Європейського інвестиційного банку Жан-Жак Сулакру.

“Україні не варто поспішати. Я б рекомендував робити це поступово, спочатку вирішуючи питання земель у державній власності, приватизуючи її”, – зазначив він.

За словами голови інвестиційного фонду Dragon Capital Томаша Фіали, бізнес очікує відкриття ринку з 1 жовтня 2020 року.

“Моя рекомендація була б використовувати це вікно можливостей – політичних можливостей і політичної волі на ранньому етапі, оскільки з часом це бажання може зменшитися і просунути такі непопулярні реформи було б важче”, – повідомив він.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.