Неділя, 12 Липня, 2020
СкандалСуспільство

Генпрокуратура заявила що цивільного чоловіка народної депутатки Скороход затримали за підозрою в шахрайстві

Цивільного чоловіка народної депутатки Скороход, громадянина РФ Олексія Алякіна затримали за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах.

Про це повідомляє Генпрокуратура.

“У четвер, 14 листопада 2019 року, Національна поліція затримала громадянина Російської Федерації, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою у шахрайстві в особливо великих розмірах”,- йдеться в повідомленні.

Як відзначають у відомстві, питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку. 

“Екстрадиційну перевірку проводить прокуратура м. Києва, за її результатами буде зроблено висновок про відсутність або наявність обставин, які можуть перешкоджати видачі”,- повідомляє Генпрокуратура

У відомстві уточнюють, що раніше цей громадянин вже намагався уникнути екстрадиції шляхом оформлення громадянства України через надання міграційній службі неправдивих відомостей.

Повідомляють, що 9 серпня 2018 року, його вже затримували на території Київської області. У якості запобіжного заходу громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд м. Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт.

Потім пізніше, 3 січня 2019 року, домашній арешт було скасовано у зв’язку зі встановленням факту належності до громадянства України. Однак, рішення про набуття громадянства було двічі скасоване міграційною службою через надання при його оформленні неправдивих відомостей та підроблених документів. 

“Вказана особа оскаржувала рішення про скасування громадянства у судовому порядку. 7 листопада 2019 року Шостим апеляційним адміністративним судом у задоволенні позовних вимог позивача відмовлено. 11 листопада 2019 року розшук правопорушника відновлено, в результаті чого він був затриманий. “,-підкреслює відомство.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.