Субота, 2 Березня, 2024
Економіка

Зеленський пообіцяв персонального “опікуна” від уряду тим, хто інвестує в Україну понад $100 млн

Зеленський на Всесвітньому економічному форумі заявив, що інвестору, який приведе в Україну понад $100 000 000 держава забезпечить персонального менеджера. Він розмовлятиме 5-ма мовами і 24/7 буде працювати з інвестором.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський відповідаючи на запитання засновника Всесвітнього економічного форуму Клауса Шваба на публічній сесії ВЕФ у Давосі.

“Ми зараз підготували нову програму, яка називатиметься Investment nanny. Про що це говорить? Кожному інвестору великої компанії, яка приведе в Україну $100 мільйонів і більше, ми забезпечимо окремий контракт з державою. Саме держава вас захищатиме. У вас буде менеджер – investment nanny, який розмовляє п’ятьма мовами, і 24/7 цей менеджер буде з вами працювати – будь-яке питання, будь-яка проблема вирішуватиметься в контакті з цим менеджером, і не буде жодної проблеми», – повідомив Зеленський.

Друга пропозиція від української влади – тим, хто готовий долучитися до великої приватизації в Україні, надаватимуть податкові канікули. 

“Всім інвеcторам, які готові включитися у велику приватизацію на суму $10 млн і більше, ми даємо податкові канікули – ви не будете сплачувати 5 років податок на прибуток” – розповів президент.

Залишити відповідь