Неділя, 3 Березня, 2024
В КиєвіКримінал

СБУ виявила факт розтрати державного майна посадовцями “Київміськсвітла”

Служба безпеки України підозрює п’ятьох посадових осіб комунального підприємства «Київміськсвітло» у масштабних зловживаннях під час здійснення закупівель ламп для вуличного освітлення.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними слідства, у 2018 році керівництво кількох структурних підрозділів комунального підприємства забезпечило перемогу у тендері на придбання освітлювальних засобів наближеній до них комерційній структурі.

«Загальна сума контрактів становила кілька десятків мільйонів гривень, частину з якої було розтрачено», – сказано у повідомленні.

За попередньою версією слідства, під час підготовки кошторису чиновники свідомо завищили реальну ринкову вартість на лампи для вуличного освітлення.

Ініційована СБУ комплексна товарознавча та судово-економічна експертизи засвідчили, що через такі дії посадовців місцевому бюджету завдано збитки у особливо великих розмірах.

Наразі п’ятьом посадовцям «Київміськсвітла» оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України,

Залишити відповідь