Четвер, 22 Лютого, 2024
Суспільство

Дітям, які повернулися зі спортивних змагань в Італії, рекомендують провести 14 днів вдома

У Кропивницькому 11 дітям, які повернулися зі спортивних змагань в Італії, де зафіксовано спалах коронавірусу, рекомендували не відвідувати школу протягом 14 днів.

Про це повідомляє “Уніан”.

Місцева влада рекомендувала утриматися від відвідування шкіл протягом 14 днів та обов’язково проводити температурний скринінг двічі на день.

У Кропивницькому 11 дітям, які повернулись зі спортивних змагань в Італії, де зафіксовано спалах коронавірусу, рекомендували не відвідувати школи протягом 14 днів.

Керівник управління охорони здоров’я Кропивницької міськради Оксана Макарук, 25 лютого з Італії повернулася збірна команда із дзюдо у складі 11 дітей, які є вихованцями обласної спортивної школи “Ніка”. За її словами, на момент повернення стан здоров’я дітей на тренерів був задовільним.

“Проте рішенням міського оперативного штабу батькам цих дітей і керівникам навчальних закладів рекомендовано утриматися від відвідування шкіл протягом 14 днів та обов’язково проводити температурний скринінг двічі на день. Для цих школярів запровадили дистанційну форму навчання”, – розповіла Макарук.

Окрім того, за її інформацією, вчора батьки однієї дитини звернулися за медичною допомогою до лікаря-педіатра у зв’язку з підвищенням у неї температури тіла.

“Її направили на стаціонарне лікування в дитяче інфекційне відділення Центральної міської лікарні”, – зазначила чиновниця.

Залишити відповідь