Понеділок, 26 Лютого, 2024
В Києві

У Києві почався опалювальний сезон: Кличко розповів подробиці

У Києві з п’ятниці, 7 жовтня, розпочинається опалювальний сезон для закладів соціальної сфери. Зокрема, це школи та лікарні міста.

Про це у своєму Telegram-каналі написав мер столиці Віталій Кличко. Дату підключення до тепла житлових будинків ухвалюватимуть окремо, повідомляв OBOZREVATEL.

“Друзі! Сьогодні Київ розпочинає опалювальний сезон для закладів соціальної сфери – столичних лікарень, шкіл, дитсадків та інших установ сфери. Таке рішення сьогодні ухвалила Рада оборони міста. Підключатимуть об’єкти до тепла індивідуально – за заявками їхніх керівників. Керівники цих закладів самостійно визначатимуть доцільність чи поки недоцільність увімкнення тепла. Щоб, з одного боку, забезпечити комфорт перебування в приміщеннях, а з іншого – не витрачати дарма тепло”, – написав міський голова.

Кличко додав, що більшість закладів соціальної інфраструктури оснащені індивідуальними тепловими пунктами. Вони дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.

Мер Києва уточнив, що рішення підключення до опалення житлових будинків залежатиме від погодних умов.

“Що стосується житлових будинків, то міська влада орієнтуватиметься на погодні умови, аби рішення про початок підключення тепла було виваженим та раціональним”, – резюмував Кличко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві в школах та дитячих садках міста під час опалювального сезону температура в класних кімнатах буде на рівні +17-20°C.

Залишити відповідь