Середа, 7 Грудня, 2022
ПолітикаПолітика

Нота МЗС Білорусі Україні свідчить про можливу синхронізацію дій режима Лукашенка з планами москви – експерт

Ввечері 8 жовтня до МЗС Білорусі було запрошено посла України в Мінську Ігоря Кизима, якому була вручена дипломатична нота. В ноті білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі. Про це повідомляє МЗС України.

На думку співзасновника Інформаційного центру “Міжмор’я” Юрія Гончаренка, “дуже логічно, що лукашенко вступить у війну одночасно з завершенням підготовки першої частини російських могіків. На росії в черговий раз розраховують нас чимось шокувати…”

Нагадаємо, що МЗС України вважає, що “в ноті білоруська сторона стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі. Ця інформація не відповідає дійсності. Ми категорично відкидаємо чергові інcинуації білоруського режиму. Не виключаємо, що вручення дипломатичної ноти може бути частиною плану Російської Федерації із здійснення провокації та подальшого звинувачення України”.

Закликаємо білоруський народ не піддаватися на провокації.

Україна ніколи не зазіхала на чужі території. Ми чітко дотримуємося основоположних норм і принципів міжнародного права та Статуту ООН.

Влада в Білорусі має перестати виконувати забаганки Кремля та негайно припинити надавати підтримку Росії в здійсненні її агресії проти України.

– йдеться в українській заяві.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.