Неділя, 18 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Економіка

В Україні відкрито 207 нових заводів за останні 4 роки

Більшість із них — це проекти іноземних інвесторів

За останні чотири роки в Україні було відкрито 207 нових заводів, більшість з яких — це проекти іноземних інвесторів. Про це пише економічний експерт Тижня Любомир Шавалюк.

«Заводи невеликі — на кілька сотень працівників. Разом вони створили кілька десятків тисяч робочих місць, що менше як 1% зайнятих в Україні. Тому поки що їхній внесок у зростання ВВП України невеликий. Але на сьогодні важливо інше: нашу країну вже тепер розглядають як потенційно повноправну складову європейського ринку, тому намагаються встигнути скористатися з низьких зарплат і розмістити тут виробництво, яке окупиться за лічені роки», — йдеться в матеріалі.

Шавалюк зазначає, що тільки-но ця тенденція стане масовою, високі темпи розвитку українській економіці гарантовані. Але головне, що це буде якісне зростання з ефективними робочими місцями. До того ж що більше виробництв іноземних компаній буде на українській території, то більше європейські та інші розвинені країни будуть зацікавлені в безпеці України. Тож таке партнерство виграшне для країни з усіх боків.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.