Четвер, 25 Липня, 2024
В КиєвіКримінал

Підривник з татуюванням (фото)

Момент вибуху авто українського розвідника у Києві потрапив на відео, а також з’явилися фото незвичних татуювань на плечах чоловіка, який нібито намагався встановити саморобний вибуховий пристрій.

Вибух авто, який трапився вночі 4 квітня у Голосіївському районі Києва, зафіксували камери спостереження. На записі видно, як чоловік іде вночі із собакою парковкою біля супермаркету “Auchan” на вул. Вільямса. Порівнявшись із Chevrolet Evanda, він нахиляється до автомобіля і, ймовірно, намагається встановити саморобний вибуховий пристрій.

Однак вибух стався передчасно, чоловіку, за інформацією джерел ЗМІ, відірвало руку під лікоть. Наразі підривник перебуває в лікарні під охороною. Звідти вдалося отримати фото татуювань на його передпліччях.

За попередніми даними, це була спроба замаху на життя офіцера української розвідки. Нагадаємо, за інформацією журналіста Юрія Бутусова, було здійснено підрив авто, що належить офіцерові українських спецслужб, який брав активну участь в Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Залишити відповідь