Четвер, 1 Грудня, 2022
В Києві

Через ракетні удари Росії в Києві та області запровадили погодинні відключення електроенергії. Оновлений графік

У Києві та Київській області через обстріл Росією енергетичної інфраструктури з 11 жовтня запровадили графіки погодинного відключення електроенергії. Жителів регіону попередили, що електропостачання може бути не кілька годин. Відключення у Києві планують у три хвилі, але тільки якщо виникатиме необхідність.

Про це попередили у ДТЕК. Спочатку у графіку відключень було зазначено, що у всіх районах міста електропостачання може відключатися з 8 до 12 години вранці та з 20 до 24 години ввечері, повідомляє OBOZREVATEL.

Однак пізніше графік оновили. Світло вимикатиметься у три черги:

  • 1 черга – з 8:00 до 12:00 та з 20:00 до 24:00;
  • 2 черга – з 12:00 до 16:00;
  • 3 черга – з 16:00 до 20:00.

Графік буде застосований лише у випадку, якщо у “Укренерго” виникне необхідність збалансувати енергосистему, зазначили у ДТЕК.

В області відключення плануються на періоди: 1) з 6 до 10 годин, з 14 до 18 та з 22 до 02; 2) з 10 до 14 години, з 18 до 22, з 02 до 06.

“Через пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури в Києві та Київській області сформувався певний дефіцит енергопотужності… Щоб забезпечити стабільність функціонування енергосистеми на вимогу НЕК “Укренерго”, ми й надалі будемо змушені частково обмежувати споживання електроенергії клієнтами до стабілізації ситуації”, – зазначили в компанії.

Для цього складатимуться графіки послідовного електропостачання. “Починаючи з 11 жовтня, ми на щоденній основі заздалегідь оприлюднитимемо ці графіки на сайті з адресами та часом відключення. Очікується, що тривалість відключень не перевищує 4 годин”, – заявили в ДТЕК.

Також звернулися до клієнтів з проханням не включати потужні електроприлади (пральні машини, бойлери, кондиціонери, електрочайники тощо) під час вечірнього піку з 17:00 до 22:00. “У разі потреби включайте їх після 22:00, коли споживання значно знизиться”, – порадили українцям.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна припинила експорт електроенергії через ракетні обстріли РФ енергетичних об’єктів на території нашої країни. Постачання зупинили з 11 жовтня.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.